Opublikowano

Urządzenie do mycia owoców i warzyw – myjka ozonowa Detoxer

Milerd Detoxer to myjka ozonowa, która zyskuje sobie coraz większą popularność. Dzięje się tak ze względu na najwyższą skuteczność oczyszczania. Jest to urządzenie do mycia owoców i warzyw, ale także mięsa, ryb i innych proudktów spożywczych. Co ważne jest to jedyne tego typu urządzenie, które posiada badania laboratoryjne potwierdzające, że Detoxer nie ingeruje w strukturę oczyszczanych produktów i nie usuwa wartościowych składników odżywczych i witamin. Myjka ozonowa Detoxer oczyści także przedmioty takie jak akcesoria i zabawki dzieci, biżuteria, akcesoria kuchenne i inne. Skuteczność oczyszczania przez Milerd Detoxer została potwierdzona badaniami wykonanymi w europejskich laboratoriach.

Myjka ozonowa Milerd Detoxer
Myjka ozonowa Milerd Detoxer

Jakie zanieczyszczenia usuwa Milerd Detoxer?

Milerd Detoxer usuwa różnorodne zanieczyszczenia, które mogą występować na powierzchni produktów spożywczych. Wśród nich znajdują się pozostałości pestycydów, pleśnie, bakterie, wirusy, jaja pasożytów oraz zanieczyszczenia nieorganiczne, szkodliwe substancje chemiczne.

Milerd Detoxer usuwa pozostałości pestycydów

Milerd Detoxer pozostałość pestycydów usuwa skutecznie dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej. Fale ultradźwiękowe przenikają do wnętrza produktów spożywczych, rozkładając pozostałości pestycydów na poziomie molekularnym. Dzięki temu Milerd Detoxer jest w stanie usunąć nawet te śladowe ilości pestycydów, które są trudne do wykrycia i usunięcia za pomocą tradycyjnych metod mycia, takich jak płukanie pod bieżącą wodą.

Milerd Detoxer
Milerd Detoxer

Skuteczność usuwania pleśni i bakterii

Skuteczność usuwania pleśni i bakterii przez Milerd Detoxer jest potwierdzona przez liczne badania naukowe wykonane w Polsce i Szwajcarii. Wykorzystanie aktywnego ozonu i technologii Megasonic Cleaning pozwala na usunięcie 93-99% zanieczyszczeń z produktów spożywczych. Dzięki temu Milerd Detoxer jest w stanie usunąć zanieczyszczenia biologiczne, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów.

Usuwanie zanieczyszczeń nieorganicznych przez Milerd Detoxer

Detoxer usuwa również zanieczyszczenia nieorganiczne, takie jak metale ciężkie, resztki chemikaliów, substancje takie jak glifosat. Co istotne po myciu Detoxerem nie zmienia się zawartość substancji odżywczych. Urządzenie do mycia owoców i warzyw Detoxer nie ingeruje w strukturę oczyszczanych produktów.

Jak używać myjki ozonowo-ultradźwiękowej?

Proces obsługi myjki ozonowej Milerd Detoxer jest prosty i intuicyjny. Najprościej skorzystać z automatycznego trybu oczyszczania, który sam dobierze parametry oczyszczania. Można też samodzielnie określić dokładne parametry według jakich ma działać urządzenie.

W celu wykorzystania myjki należy wykonać następujące kroki:

  1. Umieścić oczyszczane produkty w pojemniku/misce lub zlewie.
  2. Włożyć do niego myjkę i wlać wodę. Ważne by nie przekroczyć maksymalnego poziomu zanużenia urządzenia.
  3. Umieścić w wodzie produkty, które chcemy oczyścić.
  4. Włączyć myjkę.
  5. Po kilku minutach proces oczyszczania jest zakończony. Czyste produkty są już gotowe do spożycia.
Myjka do oczyszczania żywności Milerd Detoxer
Myjka do oczyszczania żywności Milerd Detoxer

Technologia aktywnego tlenu w Milerd Detoxer

Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają Milerd Detoxer, jest zastosowanie technologii aktywnego tlenu. Ta innowacyjna metoda oczyszczania żywności polega na generowaniu aktywnego tlenu, który ma zdolność do niszczenia bakterii, wirusów, pleśni oraz pozostałości pestycydów. Dzięki temu myjka ozonowa Detoxer jest w stanie skutecznie usuwać zanieczyszczenia, jednocześnie nie wpływając negatywnie na jakość i wartość odżywczą produktów spożywczych.

Technologia Megasonic Cleaning

Myjka do żywności Milerd Detoxer w procesie oczyszczania wykorzystuje technologię Megasonic Cleaning. Są to ultradźwięki o 30-krotnie wyższej częstotliwości drgań niż w tradycyjnych myjkach ultradźwiękowych. Myjka Detoxer wytwarza 1 200 000 drgań na sekundę w porównaniu do 40 000 w tradycyjnych myjkach ultradźwiękowych. Czyszczenie megasoniczne jest dużo delikatniejsze od tradycyjnych ultradźwięków. Dlatego znajduje swoje zastosowanie w czyszczeniu implantów medycznych czy wafli krzemowych. Ozonowanie żywności myjką Detoxer to gwarancja skutecznego oczyszczania.

Myjka Milerd
Myjka Milerd

Podsumowanie

Wyróżniającymi cechami Milerd Detoxer są: zastosowanie innowacyjnej technologii aktywnego tlenu, pozytywne opinie użytkowników oraz wyniki badań laboratoryjnych potwierdzające skuteczność myjki. Dzięki tym atutom, Milerd Detoxer to urządzenie do mycia owoców i warzyw, ale też mięsa, ryb i innych produktów spożywczych czy też przedmiotów (akcesoria i zabawki dzieci, biżuteria etc). Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojej rodziny poprzez oczyszczanie żywności z różnorodnych zanieczyszczeń.