Opublikowano

Sterylizator powietrza dla szkoły

Sterylizatory Milerd wykorzystywane są w placówkach oświatowych w Polsce. Szybka sterylizacja i wysoka niezawodność to nie jedyne zalety. Dzięki różnym możliwościom montażu (wolnostojący, ścienny, poziomy, pionowy) urządzenia mogą zostać umieszczone w takim miejscu, które nie wymaga przemeblowania i nie przeszkadza osobom przebywającym w pomieszczeniu.

Sprawia to że sterylizatory Milerd świetnie sprawdzą się w szkole czy przedszkolu, ale także w gabinecie, na korytarzu czy w poczekalni.

Współpracujemy z instytucjami publicznymi.

Milerd DZR

Bezpieczeństwo i wysoka wydajność

Sterylizatory UVC produkcji Milerd mogą być użytkowane całą dobę gdy w pomieszczeniu znajdują się ludzie. Jest to bezpieczne dzięki stalowej zabudowie lamp UV. Wysoka wydajność sprawia, że urządzenia są ciche i zachowują niewielki rozmiar – można je powiesić na ścianie lub postawić na szafie aby nie przeszkadzały. Sprawdzą się zarówno w biurze, poczekalni jak i w szkole.

Sterylizatory powietrza są objęte gwarancją door-to-door realizowaną na terenie Polski przez autoryzowanego dystrybutora. Gwarancja to 24 miesiące.

Sterylizator Milerd

Oferta Milerd dla szkół

Przedstawiamy najpopularniejsze modele sterylizatorów powietrza, które świetnie sprawdzą się w szkole czy przedszkolu. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim wydajnością. Są też różnice w rozmiarze, ale wszystkie wymienione poniżej są niedużymi urządzeniami. Więcej szczegółow technicznych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym – linki poniżej.

  • Milerd DZR-1 – przeznaczony dla powierzchni 30-45 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 19 m2), waga 1,5 kg
  • Milerd DZR-2 – przeznaczony dla powierzchni 60-70 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 32 m2), waga 2,5 kg
  • Milerd DZR-3 – przeznaczony dla powierzchni 80-90 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 42 m2), waga 4 kg
  • Milerd DZR-4 – przeznaczony dla powierzchni 110-120 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 57 m2), waga 5 kg
Oczyszczanie Milerd