Sterylizator powietrza dla hoteli, sal konferencyjnych, hosteli

0
(0)

Jaki sterylizator powietrza do sali konferencyjnej, hotelu?

Sterylizatory Milerd unieszkodliwiają wirusy i bakterie w pomieszczeniach znacznie zmniejszają ryzyko zakażenia. Sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, salach konferencyjnych, lobby hotelowym, w korytarzach i poczekalniach, a mniejsze modele także w mieszkaniach czy pokojach hotelowych.

Sterylizatory Milerd dostepne są w wersjach rożniących się wydajnością i rozmiarem obudowy. Dzięki temu można je dobrać stosownie do rozmiaru pomieszczenia i ilości osób przemieszczających znajdujących się w nich.

Sterylizator Milerd

Milerd eliminuje wirusy, bakterie

Sterylizatory powietrza produkowane przez Milerd są bardzo wydajne i ciche. Wysoka skuteczność sterylizacji jest zapewniana przez wysokei jakości lampy UVC, a także wydajne wentylatory. Urządzenia mogą pracować, gdy w pomieszczeniach znajduą się ludzie. Nie ma potrzeby opuszczać pomieszczenia, gdy urządzenia są włączone. Sterylizatory są proste w obsłudze – wystarczy je włączyć (co jest sygnalizowane delikatnym podświetleniem obudowy), a urządzenie działa w pełni automatycznie.

Modele z serii DZR umożliwiają montaż na ścianie (poziomo lub pionowo) co pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia.

Milerd to także świetna stylistyka. Stalowe, podświetlane obuwowy świetnie prezentują się w małych i dużych pomieszczeniach. Ich wygląd jest nowoczesny, ale nie skupia uwagi dlatego dobrze komponuja się w poczekalniach, lobby czy salach konferencyjnych.

Oczyszczanie Milerd

Sterylizatory do hotelu, sali konferencyjnej

Sterylizatory powietrza Milerd różnią się od siebie wydajnością i rozmiarem. Modele DZR-1, DZR-2, DZR-3 i DZR-4 są stosunkowo nieduże. W przypadku dużych przestrzeni stnieje możliwość umieszczenia kilku w jednym pomieszczeniu zamiast wykorzystywania jednego dużego urządzenia. Rozmieszczenie kilku urządzeń zamiast jednego dużego może też zapewnić lepsze 'pokrycie’ przestrzeni w pomieszczeniu.

Informacje techniczne znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

  • Milerd DZR-1 – dla powierzchni 30-45 m2 (przy dużej ilości osób 19 m2)
  • Milerd DZR-2 – dla powierzchni 60-70 m2 (przy dużej ilości osób 32 m2)
  • Milerd DZR-3 – dla powierzchni 80-90 m2 (przy dużej ilości osób 42 m2)
  • Milerd DZR-4 – dla powierzchni 110-120 m2 (przy dużej ilości osób 57 m2)
Milerd DZR