Sterylizator powietrza do biura

0
(0)

Jaki sterylizator powietrza do biura?

Sterylizatory Milerd są idealne do gabinetu i biura. Unieszkodliwiają wirusy i bakterie w pomieszczeniach znacznie zmniejszając ryzyko zarażenia. Sterylizatory powietrza Milerd mogą być używane w obecności ludzi.

Przepływowe sterylizatory powietrza Milerd działają z wykorzystaniem lamp UVC najwyższej jakości. Milerd to wysoka wydajność, jakość wykonania i świetna stylistyka. Urządzenia są objęte gwarancją door-to-door na 24 miesiące.

Sterylizator Milerd

Usuwają wirusy, bakterie

Sterylizator powietrza do biura powinien charakteryzować się stosunkowo niewielkim rozmiarem, cichą pracą i nowoczesnym wyglądem. Kryteria te spełniają sterylizatory Milerd z serii DZR. Są to urządzenia o dużej wydajności dzieki czemu mniejsze modele bez problemu dają sobie radę w dość dużych pomieszczeniach. W przestrzeni biurowej stale znajdują się ludzie – także tutaj urządzenia firmy Milerd spradzą się idealnie – mogą pracować w miejscach gdzie znajdują się ludzie, jest to w 100% bezpieczne.

Modele z serii DZR umożliwiają montaż na ścianie (poziomo lub pionowo) co pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia. Urządzenia działają cicho, nie przeszkadzając w pracy biurowej.

Oczyszczanie i sterylizacja

Sterylizatory powietrza UVC

Przedstawiamy modele sterylizatorów Milerd, które najlepiej sprawdzą się w biurze. Podane są też zalecane powierzchnie do oczyszczania (aby osiągnąć wyższy stopień sterylizacji można użyć wyższego modelu urządzenia).

  • Milerd DZR-1 – dla powierzchni 30-45 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 19 m2)
  • Milerd DZR-2 – dla powierzchni 60-70 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 32 m2)
  • Milerd DZR-3 – dla powierzchni 80-90 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 42 m2)
  • Milerd DZR-4 – dla powierzchni 110-120 metrów kwadratowych (przy dużej ilości osób 57 m2)
Usuwanie zanieczyszczeń