Myjka Milerd Detoxer

Myjka do oczyszczania drugiej generacji z panelem dotykowym. Potwierdzona badaniami skuteczność oczyszczania żywności (ale także przedmiotów - zabawek, akcesoriów dla dzieci, biżuterii i innych) przewyższa wszystkie dostępne na rynku rozwiązania. Myjka umożliwia pracę automatyczną lub samodzielną konfigurację parametrów oczyszczania.

Skuteczność myjki została potwierdzona w Szwajcarii w UFAG Laboratorien, a także w polskim laboratorium.

Myjka do żywności Milerd Detoxer oczyszcza produkty żywnościowe nawet z najtrudniejszych do usunięcia zanieczyszczeń. Usuwa także nieprzyjemne zapachy. Dzięki technologii Megasonic Cleaning i aktywnemu tlenowi Detoxer niszczy toksyny, chemikalia, pestycydy i inne szkodliwe substancje. Zabija również szkodliwe bakterie, wirusy i jaja pasożytów.

Jak działa Milerd Detoxer?

  1. Umieść urządzenie w wodzie razem z żywnością lub przedmiotami, wybierz program i rozpocznij proces oczyszczania.
  2. Generator aktywnego tlenu (ozonu) nasyci nim wodę w odpowiednim stopniu (urządzenie nie produkuje go cały czas, a dobiera idealną dawkę do czyszczenia). Generator odpowiadający za oczyszczanie megasoniczne spowoduje wystąpienie kontrolowanej mikrokawitacji. Łączne działanie tych technologii pozwala na osiągnięcie niespotykanych wcześniej efektów czyszczących bez uszkadzania żywności.
  3. Odczekaj 3 do 8 minut pracy urządzenia.
  4. Wyjmij z wody oczyszczone produkty!

Megasonic Cleaning

Czyszczenie megasoniczne (Megasonic Cleaning) to rodzaj czyszczenia akustycznego powiązany z czyszczeniem ultrasonicznym. Jest to łagodniejszy mechanizm oczyszczania, minimalizujący ryzyko uszkodzenia oczyszczanej struktury. Technologia ta jest wykorzystywana do oczyszczania wafli krzemowych, implantów medycznych i w czyszczeniu części przemysłowych.

Podobne do oczyszczania ultradźwiękowego oczyszczania megasoniczne wykorzystuje transduktor znajdujący się zwykle na piezoelektrycznym podłożu. Transduktor tworzy pole akustyczne o dużo większej częstotliwości (zwykle 0,8-2 Mhz) niż w oczyszczaniu ultradźwiękami (20-200 kHz). W wyniku oczyszczania megasonicznego następuje kawitacja, która jest łagodniejsza i na dużo mniejszą skalę niż w oczyszczaniu ultradźwiękami. Oczyszczanie megasoniczne jest obecnie wykorzystywane głównie w przemyśle elektronicznym w procesie opracowywania wafli krzemowych.