Myjka do żywności Milerd Detoxer

Myjka do oczyszczania drugiej generacji z panelem dotykowym. Potwierdzona badaniami najwyższa skuteczność oczyszczania żywności (ale także przedmiotów - zabawek, akcesoriów dla dzieci, biżuterii i innych) przewyższa wszystkie dostępne na rynku rozwiązania. Myjka umożliwia pracę automatyczną lub samodzielną konfigurację parametrów oczyszczania.

Skuteczność myjki została potwierdzona w Szwajcarii w UFAG Laboratorien, a także w polskim laboratorium.

Myjka do żywności Milerd Detoxer oczyszcza produkty żywnościowe nawet z najtrudniejszych do usunięcia zanieczyszczeń. Usuwa także nieprzyjemne zapachy. Dzięki technologii Megasonic Cleaning i aktywnemu tlenowi Detoxer niszczy toksyny, chemikalia, pestycydy i inne szkodliwe substancje. Zabija również szkodliwe bakterie, wirusy i jaja pasożytów.

Myjka do owoców warzyw Milerd
Myjka Detoxer

Jak działa Milerd Detoxer?

  1. Umieść urządzenie w wodzie razem z żywnością lub przedmiotami, wybierz program i rozpocznij proces oczyszczania.
  2. Generator aktywnego tlenu (ozonu) nasyci nim wodę w odpowiednim stopniu (urządzenie nie produkuje go cały czas, a dobiera idealną dawkę do czyszczenia). Generator odpowiadający za oczyszczanie megasoniczne spowoduje wystąpienie kontrolowanej mikrokawitacji. Łączne działanie tych technologii pozwala na osiągnięcie niespotykanych wcześniej efektów czyszczących bez uszkadzania żywności.
  3. Odczekaj 3 do 8 minut pracy urządzenia.
  4. Wyjmij z wody oczyszczone produkty!

Dane techniczne

Skuteczność usuwania pestycydów (potwierdzona laboratoryjnie) 97,6%
Skuteczność usuwania pleśni (potwierdzona laboratoryjnie) 96,3%
Skuteczność w usuwaniu metali ciężkich (potwierdzona laboratoryjnie) 99,9%
Technologia aktywny tlen/ozon/ultradźwięki
Tryby pracy Automatyczny / Ręczny (możliwość doboru własnych parametrów)
Certyfikaty CE
Wyświetlacz kolorowy LCD 2,4 cala, panel dotykowy
Materiał obudowy hipoalergiczny plastik
Złącze ładowania USB Typ C
Pojemność baterii 3600mA/h
Wymiary urządzenia 100х100х290 mm
Masa 640 gram
Gwarancja 24 miesiące
Polska instrukcja Tak
Język menu polski, angielski, francuski, hiszpański, rosyjski
Myjka Detoxer Myjka Milerd Detoxer
Myjka do żywności Milerd Detoxer
Myjka do żywności

Technologia Megasonic Cleaning

Czyszczenie megasoniczne (Megasonic Cleaning) to rodzaj czyszczenia akustycznego powiązany z czyszczeniem ultrasonicznym. Jest to łagodniejszy mechanizm oczyszczania, minimalizujący ryzyko uszkodzenia oczyszczanej struktury. Technologia ta jest wykorzystywana do oczyszczania wafli krzemowych, implantów medycznych i w czyszczeniu części przemysłowych.

Podobne do oczyszczania ultradźwiękowego oczyszczania megasoniczne wykorzystuje transduktor znajdujący się zwykle na piezoelektrycznym podłożu. Transduktor tworzy pole akustyczne o dużo większej częstotliwości (zwykle 0,8-2 Mhz) niż w oczyszczaniu ultradźwiękami (20-200 kHz). W wyniku oczyszczania megasonicznego następuje kawitacja, która jest łagodniejsza i na dużo mniejszą skalę niż w oczyszczaniu ultradźwiękami. Oczyszczanie megasoniczne jest obecnie wykorzystywane głównie w przemyśle elektronicznym w procesie opracowywania wafli krzemowych.

Megasonic Cleaning